سوال های متدوال

تمام افراد بالای 18سال می توانند از اطلاعات این وب سایت استفاده نمایند.

اين وب سایت می تواند راهنمای خوبی برای دریافت مکمل های مورد نياز و پیشنهادات مرتبط با سلامت افراد باشد.

خیر، مکمل های پیشنهاد شده به منظور پیشگیری، درمان یا بهبود بیماری نمی باشند. چنانچه دارای سابقه بیماري یا شرایط خاصي می باشید، ضروری است پيش از انتخاب هر نوع مکملی، حتماً با پزشک خود مشورت نمایید.

گزارش نتایج شامل اطلاعاتی درباره شما به شرح زیر خواهد بود: مکمل های پیشنهادي بر اساس ویژگی های سلامتی شما، پیشنهادات تغذیه ای بر اساس ویژگی های سلامتی شما و پیشنهاداتي درباره فعالیت های فیزیکی بر اساس ویژگی های سلامتی شما

شما با دسترسی به وب سایت "HealthBouquet" می توانید اطلاعات مفیدی در خصوص مکمل ها كه شامل کاربرد آنها، مقادیر توصیه شده مصرفي، اثرات جانبي و غیره به همراه پیشنهاداتي به منظور ارتقاء سطح تندرستی خود دریافت نمایید. همچنین از طریق گزينه ي "تماس با ما" و یا ثبت درخواست مشاوره تلفنی، می توانید پرسش های خود را درباره موارد پیشنهاد شده در بخش نتایج، با کارشناسان "HealthBouquet" مطرح نمایید.

با توجه به نوع مکمل ها، مدت زمان مصرف آن ها می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی توصیه می شود حداقل 90 روز مصرف مکمل ها را به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب ادامه دهید.

بله، در چنین شرایطی شما می توانید با مراجعه به وب سایت و به روز رسانی وضعیت سلامتی خود، از جدید ترین اطلاعات پیشنهاد شده استفاده نمایید.

پیشنهاد می شود در اولین فرصت ممکن، مصرف مکمل را بر اساس ميزان توصيه شده ادامه داده و از افزایش میزان مصرف در نوبت بعدی خودداری نمایید.